31. 1. 2020 | Jaromír Orel

André Rieu oslaví v kině 70 velkolepou hudební hostinou

Tiskové zprávy
Městská kina

Král valčíku, houslový virtuóz a bavič André Rieu slaví sedmdesátiny. Na svém zámku v Maastrichtu pořádá velkolepou party, u které mohou být exkluzivně také diváci kin po celém světě.

Když má někdo otce slavného dirigenta, je jeho osud nasnadě. André začal hrát na housle už v 5 letech, ale teprve až v roce 1987 se mu splnil jeho sen – založit velký hudební orchestr. Se svým Johann Strauss Orchestra dokáže nadchnout i laické posluchače, a proto slaví již více než tři dekády velké úspěchy. V kině Hvězda můžete jeho oslavu navštívit v sobotu 8. 2. v 17:30 nebo v úterý 18. 2. v 15:00.

Nejprve André přítomné provede svým zámkem a přitom zavzpomíná na ty nejzajímavější životní okamžiky – osobní i umělecké. Oslava pak bude pokračovat jak jinak než hudbou. Diváky čeká nádherné hudební putování okolo celého světa s výběrem z mistrových nejoblíbenějších a nejpamátnějších koncertů. Stylově, s krásnou muzikou ve Vídni, New Yorku, Amsterdamu, Sao Paolu a dalších světových metropolích. Čerstvý sedmdesátník André Rieu bude opět hrát na své housle z rok 1732, které sestavoval sám Stradivari.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.