28. 2. 2013 | Jaromír Orel

Andrea Bocelli: Love in Portofino - romantický koncert z letní Itálie

Tiskové zprávy
Andrea Bocelli vystoupil s čistě romantickým repertoárem milostných písní, které převzal od legend jako Frank Sinatra, Elvis Presley, Edith Piaf a dalších. Bocelliho jedinečný tenor skvěle doplňuje 40členný orchestr

Záznam koncertu nevidomého pop-operního zpěváka Andrea Bocelliho, který se uskutečnil v srpnu 2012 v malebném přímořském městečku Portofino nabídne kino Hvězda v pátek 8. 3. od 19.30 hod. Speciální projekce přinese ty nejromantičtějšími skladbami světa v den, kdy se slaví Mezinárodní den žen.

Bocelli, Valentýn, Itálie, moře, romantika... Andrea Bocelli vystoupil s čistě romantickým repertoárem milostných písní, které převzal od legend jako Frank Sinatra, Elvis Presley, Edith Piaf a dalších. Bocelliho jedinečný tenor skvěle doplňuje 40členný orchestr v čele s talentovanou Caroline Campbell (housle), Chrisem Botti (trubka) a několika mladými pěveckými talenty. Se svou přítelkyní Veronicou Berti zazpívá skladbu Something Stupid. Záznam obsahuje i zákulisní rozhovory a exkluzivní rozhovor s Bocellim a jeho přítelkyní Veronicou z jejich milánského domu.

„Portofino – magická pláž, kterou obklopuje moře – je to pravé místo, kde slovo láska může být vyslovováno nesčetněkrát bez začervenání se, protože všechno tam evokuje myšlenku lásky.“

www.mkuh.cz
www.andreabocelli.com/loveinportofino

Andrea Bocelli: Love in Portofino
kino Hvězda Uherské Hradiště, pátek 8. 3. 19.30 hod., 250 Kč
délka: 102 min. (z toho 15 min. rozhovory)

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.