11. 10. 2013 | Hana Hanáčková a Miroslava Čápová

Arnošt Goldflam v Knihovně

Fotoreport
Definitivní tečkou za letošním Týdnem knihoven bylo včerejší autorské čtení pana Arnošta Goldflama pro rodiče a děti v uherskohradišťské knihovně

Definitivní tečkou za letošním Týdnem knihoven bylo včerejší autorské čtení pana Arnošta Goldflama pro rodiče a děti v uherskohradišťské knihovně. Příjemný podvečerní čas byl jako stvořen pro pohádky i scénické čtení v podání herců Slováckého divadla, kteří si pro autora připravili jako překvapení Čapkovu Pohádku pošťáckou. Děti i dospělí nadšeně poslouchali pohádky a snad i toto setkání je přivede ke čtení knih i k návštěvě knihovny.

Pořad byl součástí turné, které bylo uspořádáno za finanční pomoci Ministerstva kultury ČR a SKIP ČR, pan AG se představil během tří dnů v osmi knihovnách Zlínského kraje, a to ve Vsetíně, v Liptále, v Uherském Hradišti, Kroměříži, Hulíně, Uherském Brodě, ve Zlíně a v Luhačovicích. A když už se vydal tak dalekou cestu na Moravu, mimo náš projekt si užili jeho přítomnosti ještě i ve Vyškově a v Bánově.

Text i foto: oddělení pro děti Knihovny BBB

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.