23. 5. 2014 | Jaromír Orel

Atrium kina láká na rockový trojkoncert zdarma

Tiskové zprávy
Netradiční venkovní prostor atria (kopule) kina Hvězda bude letos svědkem série pěti pátečních hudebních večerů s hudebními skupinami a projekty z Uherskohradišťska

Netradiční venkovní prostor atria (kopule) kina Hvězda bude letos svědkem série pěti pátečních hudebních večerů s hudebními skupinami a projekty z Uherskohradišťska. První večer přinese v pátek 30. 5. od 20 hodin trojici různorodých rock ových skupin. Zahrají Utopenci ve vlasech, pdf a Midnight Climax. Vstup zdarma!

Páteční večer nabídne pokaždé trochu jinou hudbu skoro pro každého, ale i pro náročnější. Všechny kapely hrají moderní, vlivům jiných žánrů otevřenou hudbu s kvalitními texty.

Utopenci ve vlasech jsou nyní už převážně brněnská kapela, jejíž hudební výraz silně ovlivňuje přítomnost elektrických houslí. Své skvěle lehce plynoucí skladby sami pro sebe škatulkují jako „srabsky alternativní rock“.

Zpěvák a kytarista skupiny pdf, které má své sídlo (a zkušebnu) v Buchlovicích, o své kapele říká: „Jsme poznamenaní stopami punku, psychedeliky, jazzrocku, rocku, metalu, zlých dní a zlej nálady, ako aj stopami slasti a vôňou krásnych žien a upotených tiel“.

Skupina Midnight Climax z Uherského Hradiště o sobě tvrdí, že není stylově vyhraněná, ale ani multižánrová. Kořeny kapely sahají až 7 let zpátky. Jak je slyšet, počkat si na tu pravou zpěvačku se vyplatilo, a tak to můžou konečně pořádně rozbalit.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.