8. 9. 2014 | Alžběta Medleová

Baby Bio zahajuje a přináší i novinky

Tiskové zprávy
Oblíbený a v kině zaužívaný projekt Baby Bia po prázdninách otevírá svou náruč (nejen) rodičům s malými batolaty a kočárky. Dopolední projekce s částečným osvětlením sálu, sníženým zvukem, nižším vstupným a nabídkou plyšových hraček a měkkých polštářů pro děti přímo v sále se opět posunuje výš

Oblíbený a v kině zaužívaný projekt Baby Bia po prázdninách otevírá svou náruč (nejen) rodičům s malými batolaty a kočárky. Dopolední projekce s částečným osvětlením sálu, sníženým zvukem, nižším vstupným a nabídkou plyšových hraček a měkkých polštářů pro děti přímo v sále se opět posunuje výš.

Městská kina po roce a půl fungování tohoto projektu aktuálně pořídila nové přebalovací pulty pro děti, jeden z nich je navíc umístěn v těsné blízkosti sálu v prostoru bezbariérové toalety. Novou nabídkou bude i možnost navštívit a společně pobýt v prostorách kinokavárny, která má nového provozovatele s novou atraktivní a vstřícnou nabídkou. V průběhu roku se pak diváci Baby Bia dočkají i prémiových projekcí s doprovodným programem. Do výběru titulů budou navíc pravidelní diváci projektu zapojeni.

Projekce Baby Bio se konají ve středu od 10.00 hod., zpravidla 2x měsíčně, v září kino Hvězda nabízí domácí hity Díra u Hanušovic (10.9.) a Tři bratři (24.9.).

Jít se podívat na dospělácký film do kina je jedna z věcí, která rodičům, v situaci kdy mají na starost malé dítě či děti, chybí nejvíce. Kočárek mohou rodiče zaparkovat také přímo před sálem, stejně tak se počítá s přebalováním či kojením a krmením z láhve.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.