1. 11. 2013 | Jaromír Orel

Banjo-punkáči Poletíme? vypustí své střelené „kántry“ v Míru

Tiskové zprávy
Hudební fanoušc se mohou těšit na pořádnou dávku energie, posypanou štiplavou porcí originálního humoru

Hudební fanoušci, kteří zavítají v pátek 8. 11. v 20.30 hod. do klubu Mír Uherské Hradiště na koncert brněnské skupiny Poletíme?, se mohou těšit na pořádnou dávku energie, posypanou štiplavou porcí originálního humoru!

Členové brněnské skupiny Poletíme? označují svůj styl slovy „original banjo punk future jazz band" a nepopírají inspiraci Buty, Trabandem či Ivanem Mládkem. Skupinu založil v roce 2007 brněnský výtvarník a písničkář Rudolf Brančovský. Hudba je založená hlavně na zvuku banja, které bylo pro písničky Rudolfa Brančovského novinkou. Od té doby kapela vydala tři alba a plánuje natáčení čtvrtého. Kromě toho také nahrála dva parodické videoklipy k aktuálním společenským kauzám: písničkou „Klaus ukradl propisku“ reagovala na chilský incident Václava Klause, písnička „Brněnský orloj“ je kritická k orloji na náměstí Svobody…

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.