15. 2. 2013 | Jaromír Orel

Bio Nostalgie: krásné staré filmy nejen pro seniory

Tiskové zprávy
Již od ledna nabízí kino Hvězda Uherské Hradiště novinkový program Bio Nostalgie, který nabízí vždy jednou měsíčně - v úterý od 15 hodin - starší, nenáročný film většinově z československé produkce

Již od ledna nabízí kino Hvězda Uherské Hradiště novinkový program Bio Nostalgie, který nabízí vždy jednou měsíčně - v úterý od 15 hodin - starší, nenáročný film většinově z československé produkce. „ Doufáme, že si lidé naši odpočinkovou Nostalgii oblíbí a budou chodit v hojném počtu. Díky případné stálé divácké základně bychom program mohli ještě zatraktivnit,“ vysvětluje Jaromír Orel z Městských kin. 

Únorová projekce Bia Nostalgie v kině Hvězda přinese v úterý 19. 2. od 15 hodin filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera, který patří mezi nejslavnější české filmové komedie vůbec. "Věříme, že diváky tímto známým titulem oslovíme. Samozřejmě běží často v televizi, ale velké plátno v kině s kvalitním ozvučením, to je přeci jenom jiná písnička," láká Jaromír Orel. Diváci nad 60 let mají nárok na zvýhodněné vstupné 30 Kč, ostatní veřejnost zaplatí pouhých 40 Kč. 

Program Bio Nostalgie v kině Hvězda na první polovinu roku 2013:

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.