20. 11. 2018 | Jaromír Orel

Bluesman Chambers dopluje z Floridy do klubu Mír

Tiskové zprávy
Městská kina
Klub Mír

Klub Mír v Uherském Hradišti bude v sobotu 8. 12. od 20:30 hostit špičkového kytaristu Seana Chamberse z Floridy. Chambers začal svou kariéru v Blues v roce 1998, když koncertoval s legendárním Hubertem Sumlinem. Jako jeho kytarista a vedoucí skupiny s ním spolupracoval až do roku 2003.

Během trvání držby panem Sumlinem uvedl Guitarist magazine Chamberse jako "jednoho z 50 nejlepších bluesových kytaristů minulého století". 19. října 2018 vydává u Americal Showplace Music své 7. album "Welcome To My Blues". To je pokračovatelem Chambersova předchozího kritikou i posluchači oceňovaného "Trouble & Whiskey". Obě alba byla produkována Benem Elliottem, který nahrával i s takovými jmény jako jsou Eric Clapton, Keith Richards, Billy Gibbons nebo Steve Miller.

Jádro skupiny na novince tvoří kromě Seana (sólová kytara, zpěv) John Ginty (Hammond B3 a klávesové nástroje), Todd Cook (basa) a Moe Watson (bicí). Speciální host Jimmy Bennett hraje v šesté skladbě slide kytaru a přidává se i vokálně. “Welcome To My Blues” obsahuje 8 nových kompozic Seana Chamberse a 3 covery: Cherry Red Wine od Luthera Allisona, All Night Long od T-Bone Walkera a Boxcar Willie od Johna Gintyho.

"Jde o to, že Sean Chambers je opravdový. Vydá ze sebe všechno a jeho show vás emočně vyčerpá natolik, že budete chtít víc!" Barry Kerzner, American Blues Scene (květen 2017)

koncertní sestava:

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.