22. 11. 2013 | Adéla Kotková

Čertovská beseda u cimbálu

Pozvánky
V sobotu 7. prosince vás co nejsrdečněji zveme do Reduty na populární folklorní tančírnu A33+ s besedou u cimbálu – tentokrát ještě temperamentnější než obvykle. Bude totiž čertovská

V sobotu 7. prosince vás co nejsrdečněji zveme do Reduty na populární folklorní tančírnu A33+ s besedou u cimbálu – tentokrát ještě temperamentnější než obvykle. Bude totiž čertovská. Těšte se!

Po celý večer vám bude hrát CM OHNICA. Pro zajímavost – název, pod kterým muzika vystupuje, znamená hořící trávu na poli v podzimním slunci a ideálně tak symbolizuje temperament a ohnivost hudebního projevu této cimbálové muziky. Jejím primášem je Jan Mudrák a uměleckým vedoucím Mgr. Jan Káčer. Těšit se můžete na vystoupení taneční složky FS Kunovjan s vedoucím Romanem Škráškem a organizačním vedoucím Milanem Dvořáčkem. Připravili si pro vás čertovské překvapení, ale pšt… A cože se bude tančit? Pod vedením tanečníků Národopisného souboru Včelaran s vedoucím Dušanem Jakšíkem se naučit můžete tance Bílovské sedlcké, zopakujete si ovšem také Hlucké, Dolněmčanské, Boršické, tance ze Strání, Korytné, čardáš a jiné.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.