2. 12. 2013 | Josef Kubáník

Chcete svého klokana?

Tiskové zprávy
Přeskočilo nám! – to je název originální kampaně Slováckého divadla, kterou oslovuje diváky s předplatným na příští rok. Vedle šestice novinek ale nyní divadelníci z Uherského Hradiště nabízejí ještě něco dalšího a neobvyklého – živého klokana

Přeskočilo nám! – to je název originální kampaně Slováckého divadla, kterou oslovuje diváky s předplatným na příští rok. Vedle šestice novinek ale nyní divadelníci z Uherského Hradiště nabízejí ještě něco dalšího a neobvyklého – živého klokana. Jeden z vylosovaných předplatitelů, jenž si v těchto dnech předplatné pořídí, si zvíře pak na jaře osobně pokřtí ve zlínské zoologické zahradě.

„Když jsme sledovali hravou kampaň Slováckého divadla, řekli jsme si, že by bylo fajn se do ní zapojit a kamarádům divadelníkům ji ještě zpestřit,“ říká vedoucí marketingu zlínské zoologické zahrady Romana Bujáčková a dodává, že hned měla jasno, jak na to.

„Herci v čele s panem ředitelem skákali přes švihadlo, přeskočilo i uvaděčúm, ale nikdo z nich nedoskočí tak daleko jako klokan a protože zlínská zoologická zahrada je chovem klokanů pověstná, rozhodli jsme se, že jedno z mláďat vylosovaný předplatitel na jaře pokřtí,“ dodává Romana Bujáčková a připomíná, že zlínská zoologická zahrada a uherskohradišťské divadlo k sobě patří dlouhodobě a spolupráci si velmi pochvalují.

Hravá a jedinečná kampaň Přeskočilo nám! je velmi úspěšná. Herci představili několik vtipných videí, ve kterých publiku přibližují, jak to ve Slováckém divadle chodí a zároveň vysvětlují výhody předplatného, mezi něž patří jistota stálého místa v hledišti i na ty nejatraktivnější tituly, ale také velkorysá, téměř 40% sleva. V příštím roce navíc divadelníci nastudují komedii Peklo v hotelu Westminster, hudební komedii Utíkej, Nituško, ale také atraktivní Nebezpečné známosti a další inscenace. „Blížíme se k obrovskému číslu, pokud to tak půjde dál, tak překonáme svůj vlastní rekord z loňského roku,“ raduje se principál slovácké scény Igor Stránský a připomíná, že do Slováckého divadla přicházelo letos přes 8100 předplatitelů, což bylo nejvíc mezi činoherními divadly v republice.

Před Vánoci navíc předplatné mnozí nakupují jako originální vánoční dárek. Bude tak velkým překvapením, když jeho majitel získá k šestici vydařených novinek Slováckého divadla i klokana. Předplatné je možné získat na adrese predplatne@slovackedivadlo.cz, nebo přímo v pokladně divadla, kde zájemci zdarma obdrží katalog se všemi potřebnými informacemi.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.