12. 9. 2014 | Josef Korvas

Další ročník Ohlédnutí - „slováckého pressfota“ - vyhlášen

Tiskové zprávy
Tradice, akce, události, sport, kultura, život… Městská kina Uherské Hradiště vyzývají všechny amatérské, poloamatérské, profesionální a veškeré další kategorie milovníků a tvůrců fotografie k zasílání fotografií a cyklů ze Slovácka aj Horňácka

Tradice, akce, události, sport, kultura, život… Městská kina Uherské Hradiště vyzývají všechny amatérské, poloamatérské, profesionální a veškeré další kategorie milovníků a tvůrců fotografie k zasílání fotografií a cyklů ze Slovácka aj Horňácka! Očekávané snímky nemusí být pouze prezentací slavnostních událostí a vrcholných momentů, jde také o citlivý pohled na všední situace, zachycení zdejšího genia loci. Vznik fotografií přijímaných na výstavu je ohraničen obdobím 1. ledna — 15. prosince 2014.

Výstavu kina pořádají již devátým rokem, výběr z let 2006 - 2013 je přitom možné si aktuálně prohlédnout v kavárně kina Hvězda do 23. září. Jejich vystavení se koná také v rámci zapojení budovy kina Hvězda do Dnů otevřených památek (kino Hvězda je v tomto ohledu zájemcům o prohlídku, a to i jindy nedostupných prostor, v rozmezí 9 – 17 hodin v sobotu i neděli 13. – 14. září). Samozřejmě, že právě čas Slavností vína a otevřených památek může být vhodnou příležitostí k dalšímu doplnění fotografických karet – čas na zaslání svých úlovků máte právě až do poloviny prosince letošního roku.

Zhodnocení proběhne na přelomu roku 2014/2015 a samotná bilanční výstava fotografií Ohlédnutí 2014 proběhne v prostorách kina Hvězda v Uherském Hradišti v termínu 4.—29. ledna 2015. Výsledkem akce by mělo být shlédnutí fotografií účastníky a zhodnocení uplynulého roku. Zaslané fotografie i výstavní panely budou současně prezentovány na webových stránkách ohlednuti.uh.cz, kde naleznete také propozice, minulé ročníky, fotogalerie aj.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.