16. 3. 2020 | Adéla Tománková

Další zrušené akce Klubu kultury

Klub kultury

V souvislosti s dalším vývojem epidemiologické situace jsme byli nuceni zrušit (odložit) další námi pořádané kulturní akce.

Jedná se o Recitál Haliny Pawlowské (25. 3., přesunuto na 13. 5.), Zazpívej, slavíčku: okresní finále (28. 3.), Fíha Tralala (1. 4., přesunuto na 24. 11.), Kristina Barta EVEN HORIZON (2. 4.) a Tichá vína Reduta (4. 4.).

Zrušeny (přesunuty) byly též akce jiných pořadatelů: Košt vína v Sadech (28. 3.), Kunovjan - GENERACE (4. a 5. 4.) a ZUŠ UH: Koncert absolventů (8. 4.).

O případných náhradních termínech vás budeme co nejdříve informovat. Situaci budeme průběžně sledovat a informovat vás o osudu dalších akcí.

POSTUP PŘI VRACENÍ VSTUPENEK

Aktuálně lze vracet vstupenky na Slováckou přehlídku mateřinek, Ondřej Štveráček quartet, Královské koncerty, Recitál Haliny Pawlowské a Tichá vína Reduta. (Vstupenky na jiné akce vracet nelze.)

Omlouváme se za komplikace

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.