15. 8. 2013 | Jaromír Orel

Delaylama a Puk-puk zdarma v atriu kina

Tiskové zprávy
Na závěr sezony hudebních večerů v atriu kina Hvězda Uherské Hradiště v rámci Hradišťského kulturního léta bude zdarma k slyšení a vidění lokální ambientní delaylama project s VJ doprovodem Puk-puk

Na závěr sezony hudebních večerů v atriu (na kupoli) kina Hvězda Uherské Hradiště (květen-srpen) v rámci Hradišťského kulturního léta bude v pátek 23. 8. od 20.30 hodin zdarma k slyšení a vidění lokální ambientní delaylama project (Petr Stašek) s VJ doprovodem Puk-puk (Petra Pohlová).

Delaylama project je momentálně jednočlenný projekt hudebníka Petra Staška, který vzešel z někdejší uherskohradišťské kapely alexander hemala. Po mladických nerozvážnostech s folkovou hudbou se stylové výrazové prostředky přenesly od post-rocku přes ozvěny klubové house music a drum and bass po dnešní zvukové experimentátorství ve vodách ambientních a neoklasicistních.

Minimalistické animace Petry Pohlové inspirované horami, světlem a nebem úzce rezonují s ambientní hudbou. Petra ve svých projekcích propojuje mnoho odlišných inspiračních prvků, jako jsou folklorní dekorativní motivy či japonské manga komixy. V obrazech se prolínají sny, imaginární krajiny a postavy jako první přirozené prostředí a živná půda pro úzké sepětí obraz - zvuk.

Občerstvení přímo na místě zajištěno.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.