3. 5. 2019 | Jaromír Orel

Dětská neděle ukáže, co umí Šikulové a Hvězdy

Tiskové zprávy
Městská kina

Na tradiční Dětské neděli, která se koná 12. 5. od 13:30 v kině Hvězda, Dům dětí a mládeže Šikula a Městská kina Uherské Hradiště předvedou, co se naučili Šikulové a Hvězdy v kroužcích a dílnách během školního roku 2018/2019.

DDM Šikula předvede vystoupení hudebních kroužků v atriu kina, tělovýchovných v hlavním sále a k vidění budou opět také živá zvířata z přírodovědného oddělení Trnka. Městská kina se pochlubí prezentací krátkých animací, vzniklých v Animásku a Dílnách animace. V kavárně kina bude k vidění výstava, která ještě více přiblíží tyto animační dílny, stejně jako výtvarně zaměřený Malovásek a soutěž PeckaFilm.

Městská kina se pochlubí prezentací krátkých animací, vzniklých v Animásku a Dílnách animace. Lektorky Niké Silná a Marcela Polochová přiblíží, jak se kouzlí s animací - tedy celou pouť od náhodné inspirace až k finálnímu výsledku. Vystaveny budou i vybrané práce z letošního ročníku dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Ve foyer kina bude navíc k vidění speciální výstava DDM "Šikula – váš kamarád ve volném čase". Malovásek bude během Dětské neděle v kině nabízet stále více oblíbené malování na obličej. Program doplní soutěž i malé občerstvení. Po zážitkovém maratonu si mohou všichni od 16 hodin odpočinout u nového animovaného filmu UglyDolls.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.