17. 11. 2020 | Josef Kubáník

Lidi přišli na kafe a nosili dárky. Divadelníci otevřou okno U hladového herce znovu

Tiskové zprávy
Slovácké divadlo
Fotogalerie

Více než stovka lidí zavítala minulý čtvrtek k hlavnímu vchodu Slováckého divadla na kávu, čaj a setkání se svými oblíbenými herci. Vydávaly je oblíbené tváře slovácké scény Jitka Hlaváčová, Petra Staňková, Tomáš Šulaj a Pavel Šupina. A protože odezva předčila všechna očekávání, výdejové okýnko U hladového herce otevřou divadelníci ve čtvrtek znovu.

„Bylo to dojemné. Diváci si s námi povídali a všichni opakovali, jak moc jim chybíme. My jsme je ujišťovali, že to je vzájemné. Dokonce nám nosili dárky - víno, vánoční ozdoby, dostali jsme také kosmetiku na odličování a dokonce i sádlo,“ vypočítává herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. Jeho kolegyně Jitka Hlaváčová jej doplňuje: „Drtivá většina diváků za námi nepřišla kvůli kávě, ale proto, aby nás ujistili, že na nás nezapomínají a že se do divadla, až bude znovu otevřeno, rozhodně vrátí. Znovu můžu zopakovat, že naše publikum patří k nejsrdečnějším u nás,” je přesvědčená oblíbená herečka.

Tento čtvrtek výdejové okénko U hladového herce divadelníci otevřou zase a diváky čeká další čtveřice hereckých osobností - Pavlína Hejcmanová, Tereza Hrabalová, Zdeněk Trčálek a David Macháček. „Kromě našich herců diváky čeká i záznam muzikálu Chicago, který poběží na obrazovce nad pokladnou a i tentokrát návštěvníci dostanou zdarma podepsané záložky s fotografiemi herců a speciální slevu na reprízu úspěšné inscenace Přelet nad kukaččím hnízdem,” zve na čtvrteční odpoledne do Slováckého divadla Josef Kubáník. Akce startuje ve 14.00, dveře divadla se uzavřou úderem 18.00.

Fotogalerie k článku

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.