5. 6. 2013 | Martina Gogolová

Do Slovácké búdy a kunovské pobočky ZUŠ UH za divadlem

Pozvánky
Divadelní hra Její pastorkyňa vzbudila v době svého prvního uvedení značný rozruch – otevřená výpověď o vraždě nemanželského dítěte byla počátkem dvacátého století něco nemyslitelného

Divadelní hra Její pastorkyňa vzbudila v době svého prvního uvedení značný rozruch – otevřená výpověď o vraždě nemanželského dítěte byla počátkem dvacátého století něco nemyslitelného. Divadelní soubory Dohráli jsme a Babinec pod vedením H.Nemravové a O. Strašákové v komorní adaptaci hry Gabriely Preissové nazvané Jenůfka předkládají výše uvedené téma současnému divákovi, spojují folklórní prvky (včetně písní z místního regionu) s postupy moderního autorského divadla.

Pod patronací Klubu kultury a divadelního souboru SKI Vésky bude hra uvedena ve čtvrtek 6.6. ve Slovácké búdě a v pátek 7.6. v sále kunovské pobočky ZUŠ. Všechna představení začínají v 19:00.

Jenůfka

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.