17. 8. 2014 | Jaromír Orel

Elektro-ambient v atriu v experimentálním hávu

Tiskové zprávy
Městská kina

Poslední hudební večer v unikátním prostředí atria kina Hvězda Uherské Hradiště přinese v pátek 22. 8. od 20 hodin stylový relax v podobě elektro-ambientní hudby projektů alexander hemala a 1flfsoap. Produkce prvního z nich bude doplněna o neodmyslitelnou videoprojekci Petry Pohlové

Poslední hudební večer v unikátním prostředí atria kina Hvězda Uherské Hradiště přinese v pátek 22. 8. od 20 hodin stylový relax v podobě elektro-ambientní hudby projektů alexander hemala a 1flfsoap. Produkce prvního z nich bude doplněna o neodmyslitelnou videoprojekci Petry Pohlové. Nový projekt s tajemným názvem „1flfsoap“ určitě příjemně překvapí! Vstup na tento večírek je zdarma!

Hudební sdružení alexander hemala za dobu své existence vystřídalo řadu poloh a stylů od etnické hudby, post-rocku, přes ozvěny klubové house music a drum'n'bassu až po ambient. Během několika let se hudební sdružení postupně rozpadlo a po několikaleté pauze pod touto hlavičkou vystupuje duo Aleš Brunclík a Jan Čambal za video-doprovodu Petry Pohlové (Pola PUK PUK). Styl se momentálně pohybuje mezi experimentální elektronikou, akustikou a industriálem. Tvorba Petry Pohlové mixuje slovácký folklór a globální hardcore, lokální tradice a globální vesnice. Speciálním hostem vystoupení bude trumpetista Jiří Kotača.

Tajemný projekt 1flfsoap (One Foot Long Fecal Sandwich Of Audio Penis) se rozhodl produkovat „dark techno hrané na živé nástroje“. Lukáš Palán, Michal Janík a Leoš Hort mají pro své experimentální plavby ve vodách black-death, acid, jazz, grind, midi-dark, rap-opera za své současné sídlo Brno. Že se zdá taková kombinace neuvěřitelná? Přijďte se oblažit zcela novátorskou muzikou a posuďte sami.

http://bandzone.cz/alexanderhemala https://www.facebook.com/1flfsoap

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.