5. 11. 2020 | Jaromír Orel

Havel nebo Krajina ve stínu v On-line kině Hvězda!

Tiskové zprávy
Městská kina
Moje Kino Live

Kino Hvězda Uherské Hradiště je i nadále uzavřeno, avšak filmoví fanoušci mají stále každý den možnost využít on-line programu díky projektu Moje kino LIVE. Druhý listopadový týden odstartuje drama Havel, následovat bude Psí láska spojená s debatou s hlavní aktérkou, musherkou Janou Henychovou.

Ve středu se díky francouzskému historickému snímku Jimmy P dozvíme, jak to bylo s objevem post-traumatického syndromu u válečných veteránů. Film je uváděn v Den válečných veteránů 11. 11. (ukončení 1. světové války).  K vidění bude také nejúspěšnější dokument věnovaný výtvarnému umění Frida Viva La Vida a neméně ceněné drama Krajina ve stínu, které je kronikou jedné malé vesnice v pohraničí vláčené dějinami třicátých, čtyřicátých a padesátých let minulého století. Na sobotu připadne opakování lehce kontroverzního polského filmu Corpus Christi a v neděli 15. 11. aktuální programovou nabídku uzavře další výtvarný dokument Tajemní impresionisté, odhalující tajemství umělců jakými byli Manet, Monet, Cézanne, Sisley nebo Signac. Aktuální program on-line kina sledujte na webu www.mkuh.cz.

Do projektu MOje kino LIve se po uzavírce kin zapojilo zatím celkem 35 kin po celé ČR. Ve Zlínském kraji jej kromě uherskohradišťského kina Hvězda nabízejí také kina Napajedla, Valašské Meziříčí a Valašské Klobouky. On-line kino umožňuje divákům udělat si každý den kino v pohodlí domova díky on-line streamům filmů. Stačí si zakoupit vstupenku na webu mkuh.cz a divák pak získá kód k přístupu k filmu daného večera.

Jak funguje on-line kino? Vyberte si film a on-line zakupte vstupenku. Odkaz na stream vám pošleme do e-mailu uvedeného při koupi vstupenky. Vytvořte si dobré domácí podmínky pro rodinou projekce nebo se setkejte s kamarády. Cena vstupenky činí většinou 100 Kč, ale srdcaři a kinofilové, kteří chtějí podpořit své kino, mohou poslat také 200 Kč nebo 500 Kč (je třeba vybrat jako "slevy").

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.