21. 4. 2020 | Jaromír Orel

Hvězda posílá do domácností diváků další desítku filmů!

Tiskové zprávy
Městská kina

Když nemůžete do kina, proč si neudělat kino doma? Pro tento týden kino Hvězda Uherské Hradiště připravilo prostřednictvím projektů Vaše kino a Moje kino LIVE pro domácí kina diváků celkem 10 filmů různých žánrů, které si může každý promítnout doma díky internetovým streamům.

V nabídce se objevují také speciální programy s besedami za účasti tvůrců. Stačí Vám jedna vstupenka pro celou rodinu. Nákupem více vstupenek (Vaše kino) nebo navýšením platby za lístek (Moje kino LIVE) však můžete vaše oblíbené kino v době kultuře nepřející podpořit. Bude to po otevření jistě potřebovat. Sledujte program na webu www.mkuh.cz a Facebooku Městských kin.

Aktuálně si mohou diváci doma promítnout úspěšnou komedii Ženská na vrcholu, drama na palubě jaderné ponorky Kursk nebo nostalgický dokument King Skate. Děti mohou díky úžasnému českému dokumentu Planeta Česko a oblíbenému francouzskému animáku Mrňouskové 2 zase vyrazit do přírody. Náročný divák ocení film Mládí, který získal v Cannes Zlatou palmu nebo český historický film Pláč svatého Šebestiána. Příznivci cest se mohou prostřednictvím Ondřeje Sokola a Lukáše Pavláska s filmem Cesta kolem světa vydat na netradiční výlet. Pro ty, co mají rádi překvapení, je na neděli připravena speciální projekce Moje kino Naslepo. Snad si vyberete a zkrátíme domácí nudu!

Program on-line kina:

Streamový projekt VAŠE KINO funguje jednoduše. Stačí si zakoupit vstupenky na webu mkuh.cz. 30 minut před promítáním vloží divák příslušný kód, který dostane do e-mailu, může začít zábava pro celou rodinu prostřednictvím služby na vasekino.cz za pouhých 70 Kč. Pokud mají diváci slabší připojení k internetu, nemusí si zoufat. Je možné vybírat ze čtyř různých kvalit streamů: 480p (nízká), 576p (lepší), 720p (dobrá) nebo 1080p (vysoká). Rychlost domácího internetového připojení je možné otestovat prostřednictvím testovacího představení na webu www.vasekino.cz.

MOJE KINO LIVE funguje podobně. Vyberete si, kolik za vstupenku na daný film můžete utratit. Základní cena vstupenky je 100 Kč. Vy si však můžete vybrat (kolonka slevy v košíku), zda chcete své kino podpořit jinou částkou – můžete být „Srdcař“ nebo dokonce „Kinofil“ ;o) Kupte si ji, jako byste si kupovali lístek do kina a vstupenka vám s dalšími pokyny přijde do mailu, jako jste zvyklí. Všem, co si zakoupí vstupenku na Moje kino LIVE zašleme ještě druhý mail s odkazem na stream nejpozději 30 minut před začátkem vysílání. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Předprodej končí vždy hodinu před projekcí!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.