26. 8. 2013 | Kateřina Kamrlová

Indiánské loučení s prázdninami

Tiskové zprávy
Na sobotní odpoledne 31. srpna 2013 připravilo Slovácké muzeum v Uherském Hradišti pro rodiče s dětmi již druhý ročník výjimečné akce s názvem Indiánské loučení s prázdninami, která se uskuteční na nádvoří Galerie Slováckého muzea

Na sobotní odpoledne 31. srpna 2013 připravilo Slovácké muzeum v Uherském Hradišti pro rodiče s dětmi již druhý ročník výjimečné akce s názvem Indiánské loučení s prázdninami, která se uskuteční na nádvoří Galerie Slováckého muzea. Přijďte od 14 do 16 hodin a prožijte netradiční odpoledne plné zábavy na indiánské téma – malování totemů, poznání indiánské abecedy, výroba čelenek z peří či náhrdelníků, ale také indiánské malování na obličej. V případě nepříznivého počasí se akce konat nebude. Vstup je volný. Touto cestou bychom také chtěli oslovit všechny příznivce a zájemce o indiánskou tematiku o pomoc při akci. Přijděte za námi a staňte se našimi spolupracovníky na tomto programu.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.