7. 2. 2014 | Josef Korvas

Jak jsme na tom se sociálními službami?

Tiskové zprávy
Město Uherské Hradiště připravilo ve spolupráci s Městskými kiny Uherské Hradiště Výstavu poskytovatelů sociálních služeb, v rámci které se mohou návštěvníci kina Hvězda seznámit s nabídkou poskytovaných sociálních a navazujících služeb na území Uherského Hradiště a okolních obcí

Město Uherské Hradiště připravilo ve spolupráci s Městskými kiny Uherské Hradiště Výstavu poskytovatelů sociálních služeb, v rámci které se mohou návštěvníci kina Hvězda seznámit s nabídkou poskytovaných sociálních a navazujících služeb na území Uherského Hradiště a okolních obcí. Tato výstava potrvá v kině Hvězda od 11. do 28. února 2014. Výstava bude zahájena 11. února v 16.00 hodin Veřejným setkáním, jež bude zaměřeno na seznámení se s plánovanými aktivitami projektu Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb na Uherskohradišťsku, jež realizuje Město Uherské Hradiště ve spolupráci s partnery projektu od května 2013. Také bude poskytnut prostor pro diskusi o aktuální situaci v sociální oblasti. Na tuto akci srdečně zveme všechny občany, jež se chtějí dozvědět více informací ze sociální oblasti a rádi by se zapojili do plánování sociálních a navazujících služeb na území Uherskohradišťska.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.