26. 4. 2013 | Jaromír Orel

Kino budoucnosti očima dětí: Pecka akce 2

Tiskové zprávy
Druhé kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm na téma „Kino budoucnosti“, kterou pořádají Městská kina Uherské Hradiště ve spolupráci se základními školami, právě mocně finišuje

Druhé kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm na téma „Kino budoucnosti“, kterou pořádají Městská kina Uherské Hradiště ve spolupráci se základními školami, právě mocně finišuje. Každá škola poslala do soutěže pětici nejpodařenějších obrázků svých žáků a na webových stránkách soutěže www.peckafilm.uh.cz probíhá až do 30. 4. veřejné hlasování o nejlepší práce jednotlivců.

Současně běží i „soutěž družstev“ - škola (její stupeň) s nejvyšším součtem hlasů svých soutěžících z internetového hlasování totiž získává prémiovou filmovou projekci dle svého výběru zcela zdarma. Nezávisle na veřejném hlas¬ování vybere nejlepší práce (zvlášť 1. a 2. stupeň) také odborná porota.

„Do soutěže se tentokrát přihlásilo relativně méně škol, ovšem práce, které se sešly, jsou vskutku skvělé. Fantazie dětí opět ukázala své nekonečné možnosti,“ neskrývá své nadšení Jaromír Orel z Městských kin. Vyhlášení výsledků soutěže s předáním cen – Pecka akce 2 – se v kině Hvězda uskuteční v pátek 3. 5. v 16.00 hodin. Vítězové se budou moci těšit na sadu volných vstupenek na filmové projekce a další hodnotné ceny. Od 17.30 hodin bude připravena projekce animovaného filmu Croodsovi. Všichni účastníci soutěže jej mají zdarma.

Výstava prací bude k vidění v kavárně kina Hvězda od 3. do 17. 5.

Soutěž finančně podporuje Česká pojišťovna, a. s. Za realizaci webu děkujeme firmě Dat, s.r.o.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.