30. 3. 2020 | Jaromír Orel

Kino Hvězda přináší 3 premiérové volby pro Vaše kino

Tiskové zprávy
Městská kina

O uplynulém víkendu se diváci kina Hvězda Uherské Hradiště poprvé zapojili do projektu „Vaše kino“, které po zakoupení vstupenky a vložení příslušného kódu umožňuje přeměnit obývací pokoj v domácí kino s kvalitními filmy.

Jedná se o filmy z kino-distribuce, které nejsou na jiných streamových VOD platformách dostupné a momentálně mají vstup do kinosálů znemožněn. Vaše (naše) kino ale jede dál! Ve dnech 1. - 5. 4. kino Hvězda nabízí projekce tří premiérových filmů různých žánrů: AMUNDSEN (1. a 3. 4.), ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (2. a 4. 4.) a AFRIKOU NA PIONÝRU (5. 4.) Začátek streamu vždy od 20:00. Diváci mají tedy znovu možnost udělat si doma vlastní kino. Městská kina na svých facebookových stránkách navíc vyhlašují soutěž o 5 volňásků na „Vaše kino“. Získají je ti diváci, kteří do komentáře k příspěvku připojí nejvtipnější fotky ze své domácí projekce. O novinkách Hvězda informuje na webu www.mkuh.czFacebooku a Instagramu.

Chceme našim fanouškům dopřát skoro dokonalý kino zážitek a tak rozjíždíme virtuální kino - se vstupenkami a filmy, které nikde jinde než v kině neuvidíte! Nejedná se o klasické VOD. Je to jediný projekt, který nabízí možnost podpořit vaše místní kino, které je momentálně zavřené. Po skončení mimořádné situace a otevření kin bude tento virtuální kanál uzavřen. Vaše kino navíc nabízí exkluzivní obsah od českých distributorů a producentů, filmy uvedené zde nemůžete streamovat nebo stáhnout na jiných VOD platformách.

Pojďte do toho! Čeká Vás parádní zážitek ve vašem domově a podpoříte i své kino. Vstupenku si za 70 Kč můžete koupit na webu kina Hvězda. Budeme ovšem rádi, když nám koupí více vstupenek dáte najevo, že vás kino baví a že na nás myslíte a podporujete své oblíbené kino.

Vzhledem k povaze virtuálního kina je možný nákup vstupenek pouze on-line! Předprodej skončí vždy hodinu před začátkem představení nebo vyčerpáním kapacity sálu. 30 minut před promítáním zadá divák na webu http://www.vasekino.cz kód, který obdržel na e-mail při nákupu a získá přístup k filmovému představení na daný den/večer. Tak jako když jdete do kina, přístup bude spuštěn vždy dvacet minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si pohodlí ve vašem domově.

Aktuální program projektu „Vaše kino“:

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.