3. 6. 2020 | Jaromír Orel

Kino Hvězda už v plné kapacitě! Zve na Duška i Mishku v síti

Tiskové zprávy
Městská kina

Uherskohradišťské kino Hvězda od pondělí 8.6. nabízí plný počet míst v sále, i když pravda, stále s povinnými rouškami. Tato změna se projevuje nově také v možnosti zúčastnit se původně kapacitně omezených programů s živými hosty.

Už v úterý 9.6. do Hvězdy přijíždí Tereza Těžká alias Mishka, aby jako jedna z „hereček“ filmu V síti nabídla divákům po projekci vzhled do příprav i průběhu natáčení filmu a podělila se o svou osobní zkušenost. Volné vstupenky jsou nyní také na setkání s (nejen) hercem Jaroslavem Duškem a režisérem Viliamem Poltikovičem a jejich filmem Zrcadlení tmy v sobotu 13.6. V případě obou programů se navíc konají vždy dvě představení v daný den.

S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije především radost a svoboda. V současné době to určitě všichni potřebujeme. A určitě dojde i na čerstvou zkušenost s koronavirem a koronačasem. Podle sdělení herce vzhledem k odloženým nasmlouvaným představením se jedná na dlouho zřejmě o jedinou možnost setkat se s ním naživo v Uh.Hradišti, proto diváci neváhejte!

Nový český dokument V síti už před svou celostátní premiérou aktivoval zájem široké veřejnosti, ale také pedagogů, psychologů či policistů. Kino Hvězda novým pozváním Terezy Těžké nahrazuje původně avizovaný termín debaty s jednou ze tří statečných dívek v březnu. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek", pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.