16. 3. 2020 | Marika Blažková

Koncert online: Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích

Tiskové zprávy
ZUŠ

Už tuto středu se můžete těšit na online koncert Základní umělecké školy v Uherském Hradišti, který bude od 18. hodiny večerní vysílán na školním Youtube kanálu.

„Základní umělecká škola v Uherském Hradišti není jen ústavem vzdělávacím, ale i kulturním. Proto se jako pilíř kulturního života na Slovácku podílí na několika stovkách koncertů, představení a společenských událostí ročně. A tuto energii není možné udržet jen tak doma. Proto vzniká série koncertů s názvem Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích“, říká Jiří Pospíchal, ředitel ZUŠ UH.

Podtitul koncertu by mohl znít jako „koncert z obýváku“ – žáci Základní umělecké školy se ve svém domácím prostředí natočí na mobil či tablet, škola pak tyto materiály sestříhá do koncertní podoby a první z řady těchto koncertů bude spuštěn ve středu 18. března v 18:00 prostřednictvím Facebooku na Youtube kanálu uherskohradišťské Zušky. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou reprízy ve čtvrtek 19. března v 10:00 a také v 18:00.

Další koncerty budou zcela jistě následovat. Sleduje proto naše webové stránky www.zusuh.cz a náš FB na www.facebook.com/ZUSkaUH/ a podpořte naše žáky v jejich domácím prostředí. Vysílání bude propojeno i s Televizí Slovácko, které tímto děkujeme za spolupráci.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.