3. 9. 2020 | Jaromír Orel

Korejský boy band BTS útočí novým koncertním filmem!

Tiskové zprávy
Městská kina

Zbrusu nový hudební snímek fenomenálních K-popových BTS je tu! Globální turné Love Yourself: Speak Yourself (2019) korejského fenoménu dospělo ke svému konci. Největší stadiony v Chicagu, New Yorku, São Paulu, Londýně, Paříži, ale i Rijádu nebo Ósace hostily velkolepou show jedné z největších kapel současnosti.

Zbrusu nový film Break The Silence: The Movie, který kino Hvězda Uherské Hradiště od čtvrtka 10. 9. do soboty 12. 9. třikrát promítne, přibližuje život BTS po celou dobu tohoto mamutího turné. Všech sedm členů kapely upřímně vypráví své osobní příběhy, které nikdy předtím nevyjádřili. Tváří v tvář svému druhému já ‘PERSONA’.

BTS, zvaní Bangtan Boys, je sedmičlenný boy band z Jižní Koreje založený společností BigHit Entertainment. Všichni členové mají účast na psaní a produkci písní. Původně se stylizovali do hiphopu, ale postupně se vyvinuli a teď už tvoří v širokém množství žánrů. Jejich práce často odkazuje na literaturu a psychologické koncepty. Název skupiny BTS je zkratka pro korejský výraz Bangtan Sonyeondan, který doslova znamená "Neprůstřelní Skauti" (Bulletproof Boy Scouts), volně přeloženo jako "Neprůstřelní hoši". V Japonsku vystupují jako Bōdan Shōnendan, což má stejný význam. V červenci 2017 BTS oznámili, že kromě jejich jmen "Bangtan Sonyeondan" nebo "Bulletproof Boy Scouts", budou nyní využívat i jméno "Beyond The Scene" jako novou značku identity.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.