20. 6. 2013 | Jaromír Orel

Koubek vystoupí sólově v atriu Hvězdy

Tiskové zprávy
Do Uherského Hradiště se vrací písničkář (ale také herec a filmový režisér) Václav Koubek, který proslul především jako solitér s neodmyslitelnou tahací harmonikou, osobitými texty a projevem

Do Uherského Hradiště se vrací písničkář (ale také herec a filmový režisér) Václav Koubek, který proslul především jako solitér s neodmyslitelnou tahací harmonikou, osobitými texty a projevem. V atriu (na kupoli) kina Hvězda vystoupí sólo znovu po čtyřech letech. Koubek ve Hvězdě nejprve v 16 hodin vystoupí krátce v rámci úvodu před závěrečnou projekcí sezóny Zlatého fondu (Kusturicův Dům k pověšení) a od 19.30 pak začne jeho hudební recitál v atriu kina.

Václav Koubek vystudoval vysokou školu strojní v Liberci, pracoval pro televizi jako asistent střihu, u filmu jako asistent režie, prošel řadou divadel a zůstal u svobodného povolání. Jako herec se objevil i v Národním divadle (Zvony) a ve filmu (Keď hviezdy boly červené, Zvířata ve městě, Cesta pustým lesem, Mikola a Mikolko, Co chytneš v žitě, Čert ví proč aj.). Na písničkářských pódiích se pohybuje už víc než 25 let. V posledních letech vystupuje také s kapelou, s níž pluje po více popových a mainstreamových vlnách. Jeho největší síla je však stále v jeho sólových vystoupeních.

Občerstvení přímo na místě zajištěno. Za deště se koncert koná v klubu Mír.

http://www.vaclavkoubek.cz

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.