15. 8. 2013 | Jaromír Orel

Letadla 3D: losování o vyhlídkový let a letecká soutěž

Tiskové zprávy
Z oblačných výšin světa filmu Auta (Disney) přilétají Letadla a hned u první projekci v pátek 23. 8. bude v kině Hvězda připravena speciální akce

Z oblačných výšin světa filmu Auta (Disney) přilétají Letadla a hned u první projekci v pátek 23. 8. bude v kině Hvězda připravena speciální akce. Ve hře bude lákavý vyhlídkový let pro 3 osoby letadlem Cessna (losování z lístků všech diváků na danou projekci) a 10 slevových průkazek dětského filmového klubu Bijásku na novou sezonu 2013/2014 pro nejlepší „letce“.

Už od 16 hodin totiž před kinem začíná přehlídka a soutěž “létajících hraček” s dovednostní soutěží. „Letadélko či vrtulníček na dálkové ovládání si musí každý soutěžící přinést vlastní. Do soutěže zveme všechny děti – úplné amatéry, ale i mladé modeláře, kteří se chtějí pochlubit svými modely,“ vyzývá Jaromír Orel z Městských kin. Malé létající stroje se budou po obloze před kinem prohánět až do 16.30 hod., kdy v sále kina proběhne vyhlášení vítězů losování o let letadlem i letecké soutěže. Následovat bude samotná projekce snímku, ve kterém se divákům představí Prášek, práškovací letoun s velkým srdcem a rychlými křídly, jenž sní o tom, že se zúčastní nejúžasnějšího leteckého závodu kolem světa.

Partnerem představení v kině Hvězda je společnost Slovácký Aeroklub Kunovice, o. s.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.