5. 11. 2018 | Jaromír Orel

Listopad ve Hvězdě: 33x Na britskou notu!

Tiskové zprávy
Městská kina

UK/UH 2018, tedy přehlídka britského filmu a kultury, letos v Uherském Hradišti neproběhne. Kino Hvězda ale během listopadu promítne 11 britských filmových titulů včetně specialních projekcí. Z distribuční nabídky budou dominovat Bohemian Rhapsody, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny a Johnny English znovu zasahuje.

Příznivci Johna Lennona, Yoko Ono a ART filmu si mohou vychutnat speciální uvedení snímku Imagine s exkluzivním bohusovým materiálem. Nový film oscarového režiséra Steve McQueena Vdovy bude ve Hvězdě promítnut v celostátní předpremiéře.

Na britskou notu přinese celkem 33 filmových projekcí pro diváky všech věkových skupin. Prim hrají hudební dokumenty. Image a Queenovské Bohemian Rhapsody doplní Coldplay a v jen jeden den celosvětově promítaná "Hlava plná snů" (Head Full Of Dreams) režiséra Mata Whitecrosse. ART nabídne krom Vdov také komorní drama na motivy světového bestselleru Na Chesilské pláži nebo horrorový muzikál Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Dětem je určen svérázný animovaný film Pohádky naruby a stále zábavný titul Ovečka Shaun ve filmu. K vidění bude i hit letošního léta Mamma Mia! Here We Go Again.

Více informací zde

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.