25. 8. 2014 | Jaromír Orel

Loučení s prázdninami ve Hvězdě bude sladké

Tiskové zprávy
Městská kina

Přijďte se rozloučit s prázdninami do kina Hvězda! V sobotu 30. 8. od 14.30 hodin čeká děti kromě “husté” nabídky nejnovějších pohádek a filmů pro teenagery také jízda na ponících, skákací loď a trampolína před kinem

Přijďte se rozloučit s prázdninami do kina Hvězda Uherské Hradiště! V sobotu 30. 8. od 14.30 hodin čeká děti kromě “husté” nabídky nejnovějších pohádek a filmů pro teenagery (Lego příběh [3D], Rio 2 [3D], Tři bratři a Fakjůpane učiteli), také jízda na ponících, skákací loď a trampolína před kinem.

Sobotou to ale nekončí, v neděli speciální nabídka filmů ve Hvězdě pokračuje. K vidění budou oblíbené „animáky“ Jak vycvičit draka [3D], Letadla 2: Hasiči a záchranáři [2D] a Let ‘s Dance: All In. „S distributory jsme na poslední prázdninový víkend vyjednali speciální prázdninové ceny, proto doufáme, že této zajímavé nabídky děti s rodinami využijí,“ láká Jaromír Orel z Městských kin Uherské Hradiště. Aby bylo loučení s prázdninami opravdu sladké, budou na děti čekat také pamlsky od Krajinky zdravá výživa Uherské Hradiště.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.