11. 5. 2014 | Jaromír Orel

Michal Horáček a jeho „hudební poezie“ ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Jedno z nejžádanějších hudebních představení letošního roku, autorský hudební recitál významného českého textaře, žurnalisty a producenta Michala Horáčka bude hostit sál kina Hvězda

Jedno z nejžádanějších hudebních představení letošního roku, autorský hudební recitál významného českého textaře, žurnalisty a producenta Michala Horáčka bude hostit sál kina Hvězda Uherské Hradiště v sobotu 17. 5. od 20 hodin. Dramaturgie představení se opírá o Horáčkův projekt zhudebněných textů formou Villonských balad a o spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou.

Devadesátiminutový pořad představí divákům osobnost Michala Horáčka. Jeho cílem je oživit zájem o poezii formou hudebních textů v kvalitních pěveckých interpretacích Lenky Nové, Františka Segrada a Ondřeje Rumla, jež doprovodí Kvartet Mateje Benka. Všichni účinkující jsou po celou dobu představení na pódiu v improvizovaném posezení u vína, kde průvodní slova probíhají formou předscén. Večer je rozvržen na tři části. V jedné představí autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetí svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.