13. 11. 2020 | Jaromír Orel

Mlsné medvědí příběhy s animačním workshopem!

Tiskové zprávy
Městská kina
Moje Kino Live

Díky projektu Moje kino LIVE nabízí kino Hvězda Uherské Hradiště v neděli 15. 11. od 16 hodin zajímavý program pro malé animátory a animátorky. Po animáku Mlsné medvědí příběhy bude následovat animační dílna s Aeroškolou, kde si budou děti s rodiči moci vyzkoušet, jak takový animovaný film vzniká prostřednictvím medvědí loutky.

Tu obdrží v PDF spolu se vstupenkou. Do mobilního telefonu je pak třeba nainstalovat aplikaci Stop motion studio a hurá na to! Vstupenky a podrobné informace jsou na webu mkuh.cz a Facebooku.

Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. Příběhy plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče. Takže hurá na medvědy!

Jak bude probíhat animační workshop? Vyrobíme si medvědí loutky a natočíme s nimi krátký film. Dílnu povede zkušená lektorka Aeroškoly, která vám vše ukáže a vysvětlí krok za krokem. Pracovat budeme s technikou ploškové stopmotion animace. Dílna je vhodná pro všechny děti bez rozdílu věku, těm menším pomohou s vystřihováním a lepením rodiče.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.