3. 9. 2020 | Jaromír Orel

Mlýny Divadla Sklep na čtvrtý pokus v Hradišti

Tiskové zprávy
Městská kina

Už skoro před rokem měly do kina Hvězda v Uherském Hradišti dorazit Mlýny – kultovní představení a nejúspěšnější drama pražského Divadla Sklep všech dob.

Nejdříve bylo z důvodu vážné nemoci herce Davida Vávry přesunuto z 18. září na 14. října 2019 a následně až na 15. dubna letošního roku. Jenže přišla korona, a tak musely být Mlýny přeloženy potřetí, a to na 15. září.

Do cíle maratonu přesunů už snad „Sklepáci“ konečně doběhnou. Zdravotní stav Davida Vávry se sice zlepšil, ale mimo Prahu zatím není schopen vystupovat, takže bude jeho roli alternovat Robert Nebřenský, známý i jako frontman skupiny Vltava. Zakoupené vstupenky zůstávají nadále v platnosti. A i po roce odkladů je stále vyprodáno…tedy pokud nenarazíte na kamaráda, který má vstupenky doma, ale nebude si v úterý patnáctého moct udělat čas na fenomenální divadelní kus podle raného divadelního kusu Václava Havla. Začátek v 19 hodin.

Účinkují: Jiří Fero Burda, Jan Slovák, Robert Nebřenský, Tomáš Hanák, Ondřej Trojan, František Váša, Milan Šteindler, Zdeněk Marek, Petr Koutecký, Monika Načeva / Hana Pafková.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.