19. 5. 2014 | Eliška Kohelová

Muzejní noc v Galerii Slováckého muzea aneb Kdo si hraje, nezlobí

Tiskové zprávy
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti se již po čtvrté připojuje k celorepublikovému Festivalu muzejních nocí. Tento rok se nese ve znamení oslav 100. výročí Slováckého muzea, a proto budeme mít poprvé dokonce dvě Muzejní noci

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti se již po čtvrté připojuje k celorepublikovému Festivalu muzejních nocí. Tento rok se nese ve znamení oslav 100. výročí Slováckého muzea, a proto budeme mít poprvé dokonce dvě Muzejní noci.

První se uskuteční již příští týden v pátek 23. května v Galerii Slováckého muzea od 19.00 do 22.00 hodin. Program připravila Základní umělecká škola v Uherském Hradišti a využije prostory svého rozsáhlého výtvarného projektu. Pro malé i velké návštěvníky budou připraveny tvořivé dílničky, všichni návštěvníci dostanou kresleného maskota letošní noci, kterého si vybarví a odnesou s sebou domů na památku. K dobré pohodě přispějí také obory hudební a literárně-dramatický, což je příslibem mnoha dalších překvapení. Pro všechny, kteří si rádi hrají a tvoří je letošní Muzejní noc v Galerii jako dělaná.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.