19. 12. 2019 | Jaromír Orel

Největší filmové hity svátků a trháky nového roku

Tiskové zprávy
Městská kina

Prosincový rodinný hit Ledové království II bude mít koncem roku a začátkem nového v kině Hvězda Uherské Hradiště silné konkurenty.

Epická výprava do předaleké galaxie Star Wars: Vzestup Skywalkera vtrhne do hry v předpremiéře už 18. 12. Nová česká romantická komedie Šťastný nový rok bude od Štěpána lákat na hvězdné herecké obsazení a mnoho podob lásky. V novém roce 2020 zasáhne do hry pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko, zábavná romantická komedie Tenkrát podruhé i drsný horror Nenávist. V druhém lednovém týdnu se příznivci muzikálu Cats konečně dočkají přeložené premiéry filmu Toma Hoopera. Zásadní bude i satirická krimi komedie Na nože. Ta měla v USA premiéru už v listopadu a její velmi vysoké hodnocení není dílem náhody.

Náročným divákům kino Hvězda pravidelně nabízí oceňované filmy a kusy pro fajnšmekry. Aktuálně jsou k mání průkazky nové sezóny Filmového klubu ART. Průkazky pro rok 2020 mají platnost už od prosince 2019 a nabízí zajímavé slevy a výhody pro všechny „arťáky“ a „arťačky“.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.