21. 10. 2013 | Josef Kubáník

Nové video: Zase nám přeskočilo!

Tiskové zprávy
Přeskočilo nám – přiznali se divadelníci slovácké scény a s chutí jim vlastní odstartovali stejnojmennou kampaň k předplatnému na příští rok

Přeskočilo nám – přiznali se divadelníci slovácké scény a s chutí jim vlastní odstartovali stejnojmennou kampaň k předplatnému na příští rok. Po bláznivém klipu, v němž se po náměstí prohánějí na běžkách a koupou se v kašně (ke shlédnutí zde), přicházejí s dalším. „Je hravý, milý a představuje jednotlivé tituly, které v příštím roce nastudujeme,“ vysvětluje ředitel divadla Igor Stránský.

Šestice herců divákům ve videu oznamuje, že jim neslíbí život věčný, ale Pohřbívání (což je název nově připravované hry), že není lepší vrabec v hrsti, ale Kočka na rozpálené plechové střeše a dojde i na Cenu facky. „Natáčení bylo zábavné, hlavně tem okamžik, kdy Jirka Hejcman dostane od Jitky Joskové zmiňovaný políček. Povedlo se to asi na sedmý pokus, Jirka má dodnes oteklou tvář,“ směje se jeden z autorů celé kampaně herec Josef Kubáník.

„Všechno klape přesně podle plánu. O našem divadle se zase hodně mluví a ruku v ruce s tím přibývají noví diváci. Jsem velmi spokojený,“ raduje se z úspěšné kampaně ředitel Stránský. Další kroky ale prozrazovat nechce. „Zaměříme se na jednotlivé tituly, aby o nich měli diváci větší představu, a přibližně za měsíc vytáhneme náš poslední a možná i nejsilnější trumf,“ slibuje ředitel.

Originálními nápady žije celé Slovácké divadlo. Kromě ředitele a herců se do akce zapojili i uvaděči. Diváky, jež v nejbližší době zavítají do hlediště uherskohradišťské scény, přivítají s kulichy na hlavách, s ploutvemi na nohou a se všudypřítomným heslem: Přeskočilo nám.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.