5. 12. 2018 | Markéta Macháčková

Obrázky pro Kubíka - výstava Naše země očima dětí

Klub kultury
Výstavy

Výstavu pořádá již několikátý rok Mateřská škola Uherské Hradiště ve spolupráci s Klubem kultury. Vernisáž se uskuteční v podkroví Reduty 6. prosince v 10 hodin, k vidění bude několik desítek dětských prací z dvaceti mateřských škol z Uherskohradišťska. Obrázky si můžete zakoupit právě vy za dobrovolný příspěvek, a pomoci tak rodičům malého Kubíka shromáždit finanční prostředky na náročnou péči a rehabilitaci. Výstava a možnost koupě potrvá do 31. ledna 2019. 

Děti z mateřských škol z Uherského Hradiště a blízkého okolí by rády pomohly malému kamarádovi, 3letému Kubíčkovi z Uherského Hradiště. Kubík prodělal ve třech měsících svého života krvácení do mozku. Byl jeden měsíc v kómatu a dlouhou dobu se léčil v nemocnici. Jeho zdravotní stav byl vážný, ale Kubík bojoval a snaží se vrátit do běžného života. Je však zapotřebí dlouhodobě cvičit a rehabilitovat, což stojí jeho rodiče nemalé prostředky. Proto chceme, právě prostřednictvím výstavy dětských prací, Kubíčkovi pomoci zajistit finanční prostředky na rehabilitaci.

Děti z mateřských škol společně se svými paní učitelkami nakreslily a namalovaly obrázky na téma Naše země očima dětí a vystavují je v půdních prostorách Reduty od 6. 12. 2018 do 31. 1. 2019. Pokud si některý z obrázků vyberete a zakoupíte, pomůžete nám společně přispět na dobrou věc.

Přijďte se na výstavu podívat, budete překvapeni, jak krásné práce děti předškolního věku umí namalovat. Všem dárcům moc děkujeme.

Kontakt v případě zájmu o koupi obrázku: A. Vrtalová: 739488424, P. Baroňová: 777608293

Svět očima dětí

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.