20. 12. 2018 | Jaromír Orel

Nový rok, nové začátky, ale stále stejný král valčíku

Tiskové zprávy
Městská kina

Po úspěšném přenosu koncertu z Maastrichtu přinese král waltzu André Rieu a jeho Johann Strauss Orchestra milionům fanoušku po celém světě svůj Novoroční koncert, nahraný živě v australském Sydney.

Do kin tento magický večer hudby a tance se soprány světové úrovně, platinovými tenory a spoustou překvapení dorazí jen o pár dnů později. Diváci budou moci vstoupit do zákulisí a vyslechnout rozhovory s Andrém a jeho speciálními hosty. Kino Hvězda Uherské Hradiště program nabídne v sobotu 5. 1. v 18 hodin.

Majestátní budova Sydney Town Hall propůjčí koncertu překrásnou a vzrušující atmosféru. Andrého doprovodí jeho milovaný Orchestr Johanna Strausse, se kterým vystupuje již více než 30 let. Repertoár bude složen z těch nejkrásnějších hitů klasické i populární hudby. „Jsem nesmírně potěšen, že jsem mohl vystoupit v historické budově radnice v Sydney. Zároveň je úžasné, že se o koncert mohu podělit také s diváky v kinech po celém světě. Těste se, chystáme pro vás mnohá překvapení.“ řekl Rieu k chystanému koncertu.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.