30. 4. 2013 | Martina Gogolová

Obrazy ze života Ilji Muromce

Pozvánky
Základní umělecká škola Uherské Hradiště zve všechny příznivce loutkového divadla na neděli 5.5.2013 do budovy ZUŠ na Mariánském náměstí. Od 16:30 zde proběhne představení Obrazy ze života Ilji Muromce

Základní umělecká škola Uherské Hradiště zve všechny příznivce loutkového divadla na neděli 5.5.2013 do budovy ZUŠ na Mariánském náměstí. Od 16:30 zde proběhne představení Obrazy ze života Ilji Muromce. Soubor Peapaperiputki tuto loutkovou divadelní hru nastudoval v úpravě a režii Stanislava Nemravy, představení mělo premiéru na divadelním festivalu Žebřiňák a úspěch slavilo na soutěžní divadelní přehlídce, na které bylo oceněno za výtvarné zpracování loutek a kurážný výkon.

V neděli poprvé může veřejnost shlédnout příběh o tom, kterak velký bohatýr na Kyjevské Rusi nad carem Kalinem i drakem Gorynyčem přeslavně zvítězil.

Hrají: Kryštof Mráz, Šimon Ludvíček, Ester Kocábová, Natálie Janíková, Barbora Procházková, Jan Vaněk, Jiří Šimek a Václav Kallus.

Na představení jsou vítáni diváci jakéhokoliv věku!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.