1. 11. 2013 | Jaromír Orel

Ohlédnutí 2013 klepe na dveře

Tiskové zprávy
Již od 5. listopadu mohou fotografové a fotografky zasílat své letošní nejlepší fotografie do neformálního „slováckého pressfota“ Ohlédnutí 2013

Již od 5. listopadu mohou fotografové a fotografky zasílat své letošní nejlepší fotografie do neformálního „slováckého pressfota“ Ohlédnutí 2013. Již 8. ročník této bilanční kolektivní fotografické výstavy byl vyhlášen pořádajícími Městskými kiny Uherské Hradiště a občanským sdružením FotoMosty. Jde o zachycení podoby každodenního života na Uherskohradišťsku. Vítány jsou fotografie amatérů, poučených fotografů, spolků, sdružení, zájmových skupin….

Tradiční akce, která se přes fotografické záběry ohlíží za životem na Slovácku a jeho akcemi i projevy, má letos uzávěrku příjmu fotografií 15. prosince. Výstava Ohlédnutí tradičně probíhá v prostorách kina Hvězda Uherské Hradiště, letos to bude v termínu 5.– 29. ledna 2014. Zaslané fotografie a výsledné výstavní panely jsou prezentovány také na webových stránkách projektu ohlednuti.uh.cz.

www.ohlednuti.uh.cz
www.mkuh.cz
www.fotomosty.cz

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.