23. 9. 2013 | Adéla Kotková

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Pozvánky
Populární Ondřej Havelka a jeho Melody Makers navštíví 30. října Klub kultury v Uherském Hradišti se speciálním programem Ondřej Havelka a jeho Melody Makers dávají perly swingu

Populární Ondřej Havelka a jeho Melody Makers navštíví 30. října Klub kultury v Uherském Hradišti se speciálním programem Onřej Havelka a jeho Melody Makers házejí dávají Perly swingu.

Vstupenky si můžete již nyní zakoupit elektronicky on-line na vstupenky.kkuh.cz, nebo fyzicky v Městském informačním centru, v prodejně Record Music v Prostřední ulici a od 9. září opět také na pokladně Klubu kultury.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Vitální jazzový výraz interpretů je umocňován smyslem pro show, nadhledem a humorem. Strhující hra orchestru je korunována výkony sólistů, především pak uměleckého ředitele bandu – zpěváka a tanečníka Ondřeje Havelky. Použití autentických hudebních nástrojů, pietní přístup k rekonstrukci autentických aranžmá a systematické studium a osvojování si dobových interpretačních technik přinášejí nečekané, okouzlující výsledky v podobě autentického zvuku, který známe z dobových nahrávek či filmů.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.