25. 3. 2014 | Ivan Vacke

One woman show Tereza

Fotoreport
V pondělí 17.3. proběhla na Malé scéně Slováckého divadla premiéra nové One woman show v produkci umělecké agentury Pierrot s názvem Tereza

V pondělí 17.3. proběhla na Malé scéně Slováckého divadla premiéra nové One woman show v produkci umělecké agentury Pierrot s názvem Tereza. Mladá atraktivní dívka prožívá všední život ve zdánlivém klidu - prostě pohoda. Ne vše je ale tak růžové, jak se na první pohled zdá. Komedie pro jednu herečku s názvem TEREZA je velkou příležitostí k prokázání hereckých kvalit. Mladá herečka Barbora Vacková se výzvy k naplnění charakteru jediné postavy inscenace nezalekla a pod vedením zkušeného režiséra Davida Vackeho předvádí v hodinovém sólovém výstupu nevšední umělecký výkon. Text nabízí sérii mnoha hereckých poloh s širokým emotivním záběrem. Na pozadí zdánlivě jednoduchého přiběhu se odehrává vnitřní proces, který z jeviště útočí na diváky. Ti jsou mnohdy "odsouzeni" ke smíchu skrz slzy. Silný zážitek podporují songy písničkářky Radůzy v interpretaci Barbory Vackové.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.