5. 9. 2013 | Jaromír Orel

Operní sezónu v kině Hvězda otevře Mefistofeles

Tiskové zprávy
Po první úspěšné sezoně přímých přenosů a záznamů oper, přichází kino Hvězda Uherské Hradiště s novu nabídkou nezapomenutelných zážitky ze světových operních domů a operních festivalů

Po první úspěšné sezoně přímých přenosů a záznamů oper, přichází kino Hvězda Uherské Hradiště s novu nabídkou nezapomenutelných zážitky ze světových operních domů a operních festivalů. Milovníci oper se v sezoně 2013/14 mohou těšit na představení z Pařížské opery, milánské La Scaly, Salcburského festivalu a opery ze San Francisca. Novou operní sezónu v kině Hvězda zahájí ve čtvrtek 3. 10. přímý přenos opery Mefistofeles ze San Francisca. Až do května roku 2013 kino Hvězda postupně nabídne celkem osm operních představení (Aida, La Traviata, Evžen Oněgin, Děvče ze Západu, Don Carlo, Tristan a Isolda, Lucrezia Borgia).

„Opery jsme se rozhodli nakoupit přímo od zahraničního poskytovatele Rising Alternative. Výběr jsme konzultovali s nejlepšími operními odborníky. Uděláme vše proto, aby druhá operní sezóna v kině Hvězda byla po všech stránkách ještě kvalitnější než loňská premiérová,“ láká ředitel Městských kin Josef Korvas. Vedle možnosti koupit si či rezervovat jednotlivé vstupenky, nabízí Městská kina výhodné abonmá, a také dárkové poukazy na každé představení. Abonmá je oproti jednorázové vstupence cenově zvýhodněno a navíc budou diváci při jeho koupi do 30. 9. zařazeni do slosování o bonusový let balonem a ubytování zdarma pro dvě osoby v Baloncentru Břestek, vyhlídkový let Cessnou pro 3 osoby, dárkové poukazy a dárkové balení vín a další ceny.

Vedle oper zprostředkuje kino Hvězda veřejnosti i další zajímavé kulturní události. Již ve čtvrtek 19. 9. promítne výstavu Život a smrt v Pompejích a Herkulaneu z Britského muzea v Londýně, ve čtvrtek 10. 10. pak přinese projekt Světové malířství na plátnech kin exhibici Vermeer a hudba z Národní galerie v Londýně.

Za spolupráci děkujeme společnostem: Balony EU, s. r. o., U Mlsného kocoura, SŠPHZ Uherské Hradiště, vinařství Balíček& Hruška.

Operní sezóna 2013/2014 v kině Hvězda

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.