30. 1. 2014 | Jaromír Orel

Oscarový únor ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Kino Hvězda Uherské Hradiště nabízí již od začátku ledna přehlídku filmů, které získaly Zlaté Glóby či na ně byly nominovány a také těch, které mají ambice na zisk Oscarů

Kino Hvězda Uherské Hradiště nabízí již od začátku ledna přehlídku filmů, které získaly Zlaté Glóby či na ně byly nominovány a také těch, které mají ambice na zisk Oscarů.

K vidění jsou například snímky Ledové království, Špinavý trik, Vlk z Wall Street, Klub poslední naděje, 12 let v řetězech, Blízko od sebe, Kapitán Phillips, Vše je ztraceno, V nitru Llewyna Davise a další. Udělování Zlatých Glóbů proběhlo 12. 1., to výsledky 86. ročníku Oscarů budou oznámeny sice až na začátku března, ale nominace mnohé napovídají už nyní. „V březnu do kina Hvězda chystáme také tradiční výběr filmů nominovaných na Českého lva, jehož výsledky budou vyhlášeny 22. února.“, uvedl ředitel Městských kin Uherské Hradiště. Po nedávných výsledcích Cen české filmové kritiky bude určitě uvedena také filmová verze Hořícího keře (10 ocenění), zván je též scenárista Štěpán Hulík, hradišťský rodák. S Národním muzeem v Praze je navíc domluvena zápůjčka výstavy s příznačným názvem Jan Palach 1969.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.