28. 3. 2013 | Jaromír Orel

Ozvěny Festivalu otrlého diváka opět v Míru

Tiskové zprávy
Festivalu otrlého diváka – tedy letošní filmové oslavě lahodných pokleslostí, tísnivých hrůz i provinilých rozkoší v pražském kině Aero před třemi týdny odzvonilo. Její regionální repete v uherskohradišťském Míru to ale opět rozjede, a to hned po Velikonocích

Festivalu otrlého diváka – tedy letošní filmové oslavě lahodných pokleslostí, tísnivých hrůz i provinilých rozkoší v pražském kině Aero před třemi týdny odzvonilo. Její regionální repete v uherskohradišťském Míru to ale opět rozjede, a to hned po Velikonocích – ve středu 3. 4.

Ozvěny Festivalu Otrlého diváka v Míru odstartují už v 18 hodin projekcí japonského veleotrlého animáku Dívka s kaméliemi doplněné avantgardním dílkem pod názvem Ukolébavka, po které se nevzbudíš. Projekce "Mír naslepo pro otrlé" (od 20 hodin) opět ověří otřesitelnost divácké důvěry vůči otrlým dramaturgům Ozvěn, kteří ovšem garantují, že „něco takového se na plátně hned tak nevidí“.  Následovat bude „Otrlá afterparty“ s DJ Dr. Bostonem.

www.otrlydivak.cz

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.