8. 11. 2018 | Knihovna BBB

Pátračka Po stopách Jaroslava Foglara v oddělení pro děti

Pozvánky
Knihovna B. B. Buchlovana

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana připravila v oddělení pro děti soutěž  k 80. výročí vzniku Rychlých šípů. Soutěžní list k pátračce o vstupenky na vánoční představení Rychlých šípů ve Slováckém divadle získají zájemci v dětském oddělení. Zváni jsou teenageři i děti!

Jsi fanouškem Rychlých šípů? Vydej se s námi po stopách Jaroslava Foglara a legendárních komiksových hrdinů! Letos je tomu již 80 let, co 31 letý JF začal psát o Mirkovi Dušínovi, Jarkovi Metelkovi, Jindrovi Hojerovi, Červenáčkovi a Rychlonožkovi.

Místo gratulací jsme pro vás v oddělení pro děti připravili listopadovou (1.-22.) soutěžní pátračku! Podaří se ti vyplnit všechny úkoly? Správné odpovědi zařadíme do slosování o 2x2 vstupenky na prosincové představení Rychlých šípů ve Slováckém divadle.

Pusť se do toho vesele a odvážně! Skoč do toho rovnýma nohama! Nechceš přece být zbabělec, který umí jen knihu přečíst, ale sám nic neprožije! Nedej si ujít příležitost!

Plakát Po stopách Jaroslava Foglara

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.