22. 8. 2019 | Jaromír Orel

PeckaFilm 11: Addamsovi na Buchlově!

Tiskové zprávy
Městská kina

Zároveň se začátkem školního roku 2019/20 vyhlašují Městská kina již 11. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Tentokrát se bude vše točit kolem Addamsovy rodiny, která vyrazila na výlet na hrad Buchlov, aby se tu setkala s příbuznými - místními strašidly.

Soutěž o nejlepší kresby, filmy nebo animace je určena všem základním školám, Domům dětí a dětským kroužkům Slovácka. Odměnou pro vítěze soutěže bude akční kamera, vstupenky na hrad Buchlov a nový film Addamsova rodina. Vítězný tým navíc získá projekci pro celou školu (její stupeň) zdarma.

Černá paní a další strašidla na Buchlově dlouho spala, jenže Addamsovi je rázně znovu probrali k posmrtnému životu. Hrad si tahle banda překřtila na „Bu-Bu Buchlov“ a začala řádit široko daleko! O podivnostech, které se kolem Buchlova děly, nepadne v novém animáku „Addamsova rodina“ jediné slovo. Vše bylo totiž velmi přísně utajeno! Jenže týmy PeckaFilmu to tak nenechají! Svět se o tomhle mega-úletu musí dozvědět co nejvíc!

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.