17. 1. 2014 | Jaromír Orel

PeckaFilm 4: děti natočí vlastní film!

Tiskové zprávy
Další kolo soutěže PeckaFilm, kterou pořádají Městská kina Uherské Hradiště, už nebude „jen“ o kreslení či malování. Děti budou mít tentokrát za úkol natočit krátký hraný film na téma „Pohádky Jana Wericha“

Další kolo soutěže PeckaFilm, kterou pořádají Městská kina Uherské Hradiště, už nebude „jen“ o kreslení či malování. Děti budou mít tentokrát za úkol natočit krátký hraný film na téma „Pohádky Jana Wericha“. Hraje se o videokameru a školní představení zdarma!

Krom základních škol se budou moci soutěže tentokrát zúčastnit i různé kroužky při základních školách a kroužky Domů dětí a mládeže. „Natočit krátký film je náročný úkol, ale v dnešní technicky vyspělé době se to zvládnout určitě dá. Věřím, že možnost vidět se na velkém plátně kina bude pro děti velkou motivací, “ vysvětluje Jaromír Orel z Městských kin. Čtvrté kolo bude oficiálně vyhlášeno 20. 1., práce budou přijímány do 20. 3. Hlasování o nejlepší práce bude probíhat v termínu 1. – 28. 4. na webových stránkách soutěže peckafilm.uh.cz a účastnit se jej může kdokoliv. Druhé fundované hodnocení provede odborná porota. Slavností premiérová projekce všech krátkých filmů spojená s vyhlášením výsledků a předání cen se uskuteční v pátek 2. 5. od 17.30 hodin v sále kina Hvězda. Zváni budou nejen soutěžící, ale i rodinní příslušníci, přátelé a široká veřejnost.

Za realizaci webu děkujeme firmě DAT, s.r.o. Projekt finančně podporuje Česká pojišťovna, a.s. a prodejna elektroniky Diamant Uherské Hradiště.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.