28. 4. 2014 | Jaromír Orel

PeckaFilm 4: filmy dětí z Uherskohradišťska

Tiskové zprávy
Který tým dětí z Uherskohradišťska natočil nejlepší krátký film na téma „Pohádky Jana Wericha“? Ve 4. kole dětské kreativní soutěže PeckaFilm se hraje o videokameru a školní představení zdarma

Který tým dětí z Uherskohradišťska natočil nejlepší krátký film na téma „Pohádky Jana Wericha“? Ve 4. kole dětské kreativní soutěže PeckaFilm se hraje o videokameru a školní představení zdarma. Slavností premiérová projekce všech krátkých filmů spojená s vyhlášením výsledků a předání cen se uskuteční v pátek 2. 5. od 17.30 hodin v sále kina Hvězda. Zváni jsou nejen soutěžící, ale i rodinní příslušníci, přátelé a široká veřejnost. Přijďte se podívat, co dnes děti dokážou!

Do soutěže přihlásilo své krátké filmy celkem šest soutěžních týmů: DDM Pastelka Uherský Ostroh, ZŠ Staré Město, Filmový klub při ZŠ Březová, Mediální kroužek při ZŠ Březová, ZŠ Jalubí a ZŠ Čtyřlístek Uherské Hradiště. „Některé děti se pod vedením pedagogů potýkaly s takovým úkolem poprvé a velmi přivítaly, že si zábavnou práci filmařů mohly vyzkoušet. Tato zkušenost jim může naznačit i cestu při výběru budoucího povolání, “ vysvětluje cíle soutěže Jaromír Orel z Městských kin.

Hlasování o nejlepší práce probíhá na webových stránkách projektu peckafilm.uh.cz až do 28. dubna. Hlasovat může kdokoliv. Druhé fundované hodnocení provede odborná porota.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.