28. 3. 2014 | Jaromír Orel

Poslední klauzury SUPŠ Ústí nad Orlicí ve Hvězdě

Tiskové zprávy
Poslední klauzury a další práce studentů Střední školy uměleckoprůmyslové SUPŠ Ústí nad Orlicí oboru Užitá fotografie a média ze třídy uherskohradišťského fotografa a pedagoga Marka Malůška

Poslední klauzury a další práce studentů Střední školy uměleckoprůmyslové SUPŠ Ústí nad Orlicí oboru Užitá fotografie a média ze třídy uherskohradišťského fotografa a pedagoga Marka Malůška budou představeny v rámci výstavy v kavárně a sále kina Hvězda od 1. do 22. dubna. Výstava, která bude zahájena vernisáží v úterý 1. dubna od 17.30 hodin, jistě poslouží jako inspirace nejen uherskohradišťským studentům podobných oborů. (V blízké budoucnosti na návštěvníky kavárny kina Hvězda ostatně další ukázky tvorby tuzemských fotografických škol v rámci otevřeného cyklu čekají…)

Výstava „Poslední klauzury“ je pro studenty čtvrtého závěrečného ročníku vrcholným momentem studia, který předznamenává nadcházející významné události. Již nyní můžeme blahopřát třem z nich, kteří již úspěšně složili přijímací zkoušky a byli přijati ke studiu do Ateliéru reklamní fotografie FMK UTB ve Zlíně.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.